חבר מביא חבר

רוצים לצעוד גם עם החברים שלכם?  WEWALK דואגת לכם שלא תלכו לבד. הזמינו את חבריכם ללכת איתכם וקבלו מאיתנו חודשי אימון במתנה!

הביאו חבר וקבלו חודש אחד במתנה לאחר 3 חודשי מנוי של אותו החבר - על כל הצטרפות של חבר נפנק אתכם בחודש מתנה.

מאשר/ת קבלת דואר והטבות שוות במייל וב SMS מ WEWALK

שאלות נפוצות

מה תקבלו עבור כל חבר חדש שיצטרף בעזרתכם?

עבור כל חבר שיגיע בהמלצתכם וישאר בקבוצה 3 חודשים, תקבלו מאיתנו חודש אימונים חינם. ככל שתצרפו יותר חברים כך תקבלו חודשי אימון נוספים. הבאתם עשרה חברים שנשארו שלושה חודשים כל אחד הנכם זכאים לעשרה חודשים במתנה! ההטבה היא אישית ולא ניתנת להעברה לאדם אחר. לא ניתן להחליף הטבה זו בזיכוי כספי. 

ההטבה מיועדת אך ורק למתאמנים הרשומים כבר כמנויים בWEWALK 

את הפרטים יש לציין בטופס ההפניה שנמצא בעמוד הנ"ל.

לקבלת ההטבה יש למלא ולשלוח לרשת את פרטי החבר לפני הרשמתו לאימון הניסיון. ההטבה הינה חודש אימונים אחד במתנה לאחר שלושה חודשי מנוי של אותו החבר. במידה וחבר זה כבר רשום או כבר השתתף בשיעור ניסיון – אינכם זכאים להטבה. כמו כן, ההטבה מתייחסת רק למקרה של צרוף חבר/ה לאותה הקבוצה בה המפנה משתתפ/ת. במידה וחבר זה הצטרף לקבוצה אחרת ברשת ולא לאותה קבוצת ההליכה שלכם – אינכם זכאים להטבה.

לאחר שהחבר/ה שלכם הצטרפו באופן רשמי ל WEWAL ונשאר מנויים שלושה חודשים, באופן אוטומטי לא ירד מכם תשלום המנוי בחודש העוקב.

למה ללכת לבד כשאפשר ביחד?

"חברים הם מלאכים שמעמידים אותנו על הרגליים כאשר הכנפיים שלנו שוכחות כיצד לעוף"  מחקרים הוכיחו כי, תמיכה חברתית מסייעת לאנשים להתחיל ולהתמיד בפעילות גופנית. זה קורה בזכות "רשת חברתית" – עם בני משפחה, שכנים או חברים לעבודה, שמספקת לנו חבר או חברים להתאמן אתם וגורמת לנו להתחייב ל"חוזה" עם אחרים.

איך זה עובד?

ב WEWALK אנחנו שמים את שביעות רצון המתאמנים בראש סדר העדיפויות, ויודעים שזה הרבה יותר מהנה, ומחייב להתאמן עם חבר. WEWALK רוצה לעזור לכם לסחוף את חבריכם לאמץ אורח חיים בריא ולכם להתמיד בצורה מהנה יותר בפעילות ספורטיבית למען הכושר, הבריאות והעתיד שלכם. הביאו את החברים שלכם לאימון ניסיון חינם וקבלו על כל חבר שהצטרף ונשאר 3 חודשים חודש אחד מתנה.

שווה קריאה

הליכה נכונה

הליכה נכונה מדוע זה חשוב?

הליכה נכונה כביכול פעולה פשוטה. פעולה שיגרתית יומיומית, אוטומטית. לא מושקעת בה מחשבה רבה מידי. כל יום אנחנו הולכים אלפי צעדים, אבל האם אנחנו יודעים

קרא עוד »
יתרונות ההליכה

יתרונות ההליכה

יתרונות ההליכה הם רבים מספור. הליכה עוזרת בהורדת לחץ דם, הקטנת הסיכון לסוכרת והורדה במשקל. אך זה לא הכל, ישנם עוד הרבה יתרונות היכולים לעזור

קרא עוד »