אודות

קבוצת הליכה – הטרנד שסוחף את העולם עכשיו גם בישראל!
בואו לצעוד איתנו ולהשתלב באחת מעשרות קבוצות הליכה שלנו ברחבי הארץ. 

מי אנחנו?

WEWALK הוקמה על מנת לעודד אנשים ברחבי העולם להצטרף לחווית ההליכה כחלק משגרה יום יומית לשמירה על אורח חיים בריא. קבוצות ההליכה של WEWALK כבר פועלות ב- 17 מדינות ברחבי העולם ועכשיו הגיעו לישראל! הקבוצות פרוסות בכל רחבי הארץ ומתאימות לאנשים מכל גיל ומכל רמה. לבחירתכם, מגוון רחב של מסלולים שנועדו לאפשר לכם להתמיד במסגרת חברתית המאפשרת הליכה משותפת לצד הכרות עם אנשים נוספים מאזור מגורכם. 

למה ללכת לבד כשאפשר ביחד

WEWALK מציעה מגוון מסלולים המותאמים עבור כל אחד באופן אישי, רוצים ללכת פעם בשבוע בלבד? מעוניינים לצעוד ללא הגבלה מתי שמתחשק ? או בכלל אתם בעניין של אימון אישי. לא משנה מה ההעדפות שלכם, לנו יש את החבילה המתאימה ביותר בשבילכם.
עדיין לא בטוחים אם זה מתאים לכם? בואו לאימון ראשון ניסיון ללא עלות וללא התחייבות בכל אחת מקבוצות הרשת. במשך שעה תוכלו להתנסות בשיטה שלנו, תכירו את המאמנים תקבלו עצות מקצועיות בכל הקשור לפעילות ספורטיבית, תזונה ומשקל ותבינו יותר איך פעילות ספורטיבית יכולה להשתלב בחייכם.

מי אנחנו

אנו גוף שמטרתו לאחד קבוצות הליכה שונות מכל הארץ ולאחד אנשים עם אהבתם להליכה או רוצים להתחיל בהליכה. אנו מאגדים אותם בתוך קבוצות מתאימות.

מה אנחנו עושים

אנו יוצרים סביבת הליכה הרבה יותר נעימה וחברותית ולכל גיל. בקבוצות יש את האפשרות ליצור קשרים חדשים, מטוביצה גבוהה וסביבת הליכה נעימה יותר.

במה אנחנו מאמינים

אנו מאמינים שקבוצת הליכה מעלה את המוטיבציה והופכת את ההליכה ליותר כיפית. הליכה בקבוצות עוזרת ביצירת חברויות והתמדה לטווח זמן ארוך יותר.

צרכנות

הספורט הנפוץ בישראל

אם תמיד רציתם לשמור על אורח חיים בריא אבל חדר כושר פשוט לא בשבילכם. אם לא ידעתם איך להתחיל או התחלתם וחסרה לכם המסגרת החברתית שתוכלו להתמיד בה – זה המקום בשבילכם. WeWalk הקימה עבורכם קבוצות הליכה בכל רחבי הארץ, לכם נותר רק לבחור את  הקבוצה שהכי קרובה אליכם ולהתחיל לצעוד.

היכן

תמצאו אותנו בכל הארץ

קבוצות ההליכה של WEWALK פרוסות בכל רחבי הארץ, כך שלא משנה היכן אתם נמצאים תמיד תוכלו למצוא קבוצת הליכה הקרובה למקום מגוריכם או למקום עבודתכם. יצאתם לסופ"ש בצפון? החלטתם לקחת חופשה באילת ? תמיד תוכלו להצטרף באותו שבוע לקבוצת הליכה מקומית שלנו ולשלב הליכה גם בחופשה הבאה שלכם.

חשבנו שיעניין אותך

הליכת כוח

הליכת כוח

מהי הליכת כוח? הליכה היא סוג האימון הפשוט ביותר ועם זאת היא סוג האימון הנוח והטבעי ביותר לגוף האדם, כיוון שאנחנו כבר ממש מומחים לסוג

קרא עוד »

למה ללכת לבד כשאפשר ביחד

WEWALK מציעה מגוון מסלולים המותאמים עבור כל אחד באופן אישי, רוצים ללכת פעם בשבוע בלבד? מעוניינים לצעוד ללא הגבלה מתי שמתחשק ? או בכלל אתם בעניין של אימון אישי. לא משנה מה ההעדפות שלכם, לנו יש את החבילה המתאימה ביותר בשבילכם.
עדיין לא בטוחים אם זה מתאים לכם? בואו לאימון ראשון ניסיון ללא עלות וללא התחייבות בכל אחת מקבוצות הרשת. במשך שעה תוכלו להתנסות בשיטה שלנו, תכירו את המאמנים תקבלו עצות מקצועיות בכל הקשור לפעילות ספורטיבית, תזונה ומשקל ותבינו יותר איך פעילות ספורטיבית יכולה להשתלב