הצטרפות

WEWALK היא רשת בינלאומית של קבוצות הליכה, המאגדת אנשים לבצע פעילות גופנית מתונה וקבועה במסגרת חברתית תומכת. קבוצות ההליכה שלנו נמצאות בפריסה ארצית ומנוהלות באופן מקצועי בידי מדריכי קבוצות הליכה אשר עברו הכשרה מסודרת ובכך, מאפשרות למאות אלפי ישראליים לאמץ את ספורט ההליכה לחייהם בצורה פשוטה, בטוחה ומהנה.

הליכה הינה הספורט הפופלארי ביותר בישראל המתאימה לכל גיל, רמת כושר ומצב בריאותי. הליכה אינה דורשת ניסיון, ידע או ציוד מיוחד למעט נעלי ספורט טובות. אולם ההיתרונות הבריאותיים של הליכה הם  רבים.  

הליכה משפרת קואורדינציה, מעלה את מצב הרוח ועוזרת לשיפור השינה. כמו כן, הליכה עוזרת בהורדת לחץ הדם והכולסטרול ומונעת מחלות לב וסרטן. בנוסף, הליכה משפרת את הכושר ועוזרת לירידה במשקל . באופן כללי הליכה בריאה לגוף בכל המובנים "נפש בריאה בגוף בריא".

אנחנו רוצים להתחיל להתאמן, מבטיחים לעצמינו שנתמיד עם הליכה של חצי שעה בכל ערב, מתחילים ובמשך השבוע הראשון זה הולך נהדר, אך לבסוף… רובינו הגדול לא מצליח להתמיד. בדיוק בגלל זה לקבוצות ההליכה של WEWALK יש יתרון!

3 סיבות עיקריות למה כדאי לכם להצטרף אלינו:

  • קבוצות ההליכה של WEWALK יוצרות מסגרת חברתית מהנה ותומכת שכיף להשתתף בה, כזאת אשר יוצרת מחויבות מצד המשתתפים ומעלה את המוטיבציה להתמיד.
  • הטכנולוגיה שלנו מאפשרת למצוא קבוצה באזור שלכם ולהירשם להליכה ב3 צעדים פשוטים.
  • מובילי הקבוצות שלנו עוברים הכשרות מיוחדות וליווי אישי המבטיחים שהאימון שלכם יהיה מקצועי, יעיל ובטוח.

אם אתם לא בטוחים אם הליכה בקבוצה היא הספורט המתאים לכם, אין צורך שתתלבטו. WEWALK מקנה לכם אימון ניסיון בליווי מדריך מוסמך ללא כל עלות כך שתוכלו להתרשם ולהתנסות בעצמכם מהשיטה הייחודית שלנו.

ניתן להצטרף לקבוצה הליכה שלנו ב 3 צעדים פשוטים. 

  1. לחצו כאן ועברו לפורטל הקבוצות שלנו
  2. חפשו את הקבוצה הקרובה אליכם
  3. השאירו פרטים ומאמן הקבוצה יחזור אליכם בהקדם. 

מסלולים ותנאי תשלום

עלות המנוי החודשי של WEWALK היא אחידה לכל הרשת ועומדת על 149 ש"ח. המנוי מקנה לכם את הזכות להשתתף בכל האימונים של הקבוצה שלכם ללא הגבלה. מידע נוסף על המנוי ניתן לקרוא כאן.

ב WEWALK אין דמי ביטול. ניתן להפסיק את המנוי בכל עת בהתראה של 30 יום בכתב.

המפגשים בקבוצות הליכה הינם אישיים, לא ניתן להעבירם, בשלמותם או בחלקם, לאדם אחר, אלא באישור בכתב מהנהלת הרשת.

לא יהיה המשתתף זכאי להחזר כספי בגין מפגשים שלא נכח בהם, אלא אם ביטל השתתפותו במסלול באופן מלא ועמד בתנאים להחזר כספי כמפורט בהסכם זה.

שאלות על הליכה

בהליכה בניגוד לריצה יש סיכון נמוך לפציעות, פחות זעזועים של עמוד השידרה ופחות עומס על הברכיים ועל המפרקים.
בקבוצות ההליכה של 
WEWALK מדריך מוסמך מלווה אתכם ומתאים עבורכם את קצב ההליכה האישי שלכם.

אין על כך תשובה חד משמעית היות וזה תלוי בהרבה גורמים ומשתנה מאדם לאדם. גוף כבד יותר גם ישרוף כמות רבה יותר של קלוריות מכיוון שדרושה לו אנרגיה רבה  יותר לשאת את המשקל הנוסף. מחקרים מצאו כי על כל 1.6 ק"מ של הליכה, גברים שורפים 52 קלוריות לעומת 43 קלוריות ששורפות נשים.

בנושא זה אין לחסוך !! נעליים מתאימות הן אבן היסוד של כל פעילות ספורטיבית כי הן משפרות את הביצועים וממזערות פציעות. נעל מתאימה היא לא צמודה או הדוקה מידי ועם מספיק מקום להניע את הבהונות. אם אתם הולכים באופן קבוע, עליכם להתאים את הנעל לשטח ההליכה שלכם. חשוב מאוד שיהיה לכם נח בנעלי הספורט.

הליכה כדאי לבצע כל אחד לפי מידת הכושר שלו, רצוי להתחיל כ-3 פעמים בשבוע חצי שעה של צעידה. לאחר זמן מה אפשר להגביר את התדירות ל-4 ימים ו/או זמן נוסף. חשוב לא להעמיס על הגוף ולתת לו לפחות יום אחד של מנוחה בין ההליכות.

קבוצות הליכה

לא. ב WEWALK יש המון קבוצות הליכה מהרבה סוגים ולכל קבוצה היחודיות שלה.  אצלינו תוכלו לבחור ללכת בקבוצה המתאימה לכם ביותר ולהתחיל לצעוד במגוון מסלולים בדרגות קושי שונות בהתאם לרמתכם. בנוסף, כמנויים של הרשת אתם זכאים להצטרף לאימוני ההליכה של כל אחת מקבוצות הרשת (בתשלום סימלי) ואף להשתתף בצעדות סוף השבוע של WEWALK ולהכיר מקומות ואנשים חדשים.

ב- WEWALK קיים מגוון רחב של קבוצות. ניתן לבחור קבוצה לפי גיל, רמת הכושר, הליכה למתחילים או קבוצה לנשים. המאמנים שלנו ישמחו לסייע לכם בבחירת הקבוצה המתאימה לכם ובמידה ותרצו ניתן לעבור מקבוצה אחת לאחרת ללא עלות נוספת.

מדריכי קבוצות ההליכה של WEWALK הם אנשים בעלי תשוקה לספורט ההליכה ואהבה לאנשים. WEWALK בוחרת את מאמניה בקפידה ומספקת להם הכשרה יעודית, ליווי מקצועי והדרכות תכופות. כמו כן הרשת קובעת סטנדרטים אחידים וגבוהים לניהול כל הקבוצות ומלווה באופן צמוד את מאמניה לעמידה בסטנדרטים לאורך כל הדרך.

המטרה של קבוצות ההליכה היא להשתלב בחייכם ולהיות חלק קבוע מאורח החיים שלכם. בדיוק בשביל זה ומתוך הבנה של האתגרים המקשים על אנשים להתמיד בהליכה, קבוצות ההליכה של WEWALK נמצאות בפריסה ארצית והאימונים מתקיימים בשעות שונות. 

כך אתם יכולים להיות בטוחים שגם בבוקר וגם בערב, גם בשכונה ליד הבית וגם ליד העבודה – יש קבוצה של WEWALK שתוכלו ללכת איתה!

חשוב לזכור שילדים זקוקים לפעילות שונה ממבוגרים. אולם, מכיוון שכל ילד מתפתח בצורה וקצב שונה ואין לנו דרך לצפות תהליך זה, קשה לדעת במה יכול גופו של הילד לעמוד ואיזה לחץ ניתן להפעיל עליו.

הליכה, שהינה ספורט בטוח וקליל היא דרך נהדרת בשביל ילדים להתחיל להתאמן כבר מגיל 6, הזמן שבו הילד זקוק לפעילויות מחזקות בשביל התפתחותו התקינה.

שאלות נוספות

WEWALK מבינה שאורח חיים בריא הוא לא רק פעילות גופנית ולכן מציעה למנויי הרשת בנוסף לקבוצות ההליכה גם את האפשרות להשתתף בהרצאות וובינרים בנושאי תזונה ואורח חיים בריא. 

לפעילויות באוויר הפתוח ישנם יתרונות בריאותיים רבים לגוף ולנפש ומסיבה זו WEWALK בחרה לקדם ולהתמקד בפעילויות ה OUTDOOR.

ההליכות של הקבוצות נערכות לרוב בפארקים השכונתיים הקרובים לביתכם ו/או בשכונות המגורים עצמן כך שתוכלו להגיע אליהם בקלות, במהירות וללא צורך בחיפוש חניה.

כמו כן, מעת לעת WEWALK עורכת צעדות סוף שבוע במוקדים שונים בארץ כגון חוף הים או שמורות טבע  ומזמינה את כולם להצטרף! 

ב WEWALK אנחנו לא מתעסקים בכמות אלא באיכות. אימון נמשך כ- שעה וההליכה מתבצעת לפי הקצב האישי של כל משתתף/ת ושל הקבוצה.

הליכה הנה הספורט הפופולרי בישראל ורמת הסיכון בו נמוכה. ולמרות זאת, למען בטיחותכם, אנו ב WEWALK נוקטים את מירב אמצעי הזהירות האפשריים על מנת להבטיח לכם הליכות בטוחות ובריאות. כל ההליכות שלנו נעשות במסלולים מתאימים, בטוחים ושנבדקו מראש. אולם, חשוב לשים לב לשמור על עירנות לאורך כל ההליכה, לא להתעסק במכשיר הטלפון ולהישמע להוראות המדריך.

לאחר ההרשמה לקבוצה ולפני תחילת ההשתתפות בהליכות חובה למלא הצהרת בריאות ובמידת הצורך להביא אישור מרופא המאשר את השתתפותכם. 

 

בואו להקים קבוצת הליכה בשכונה שלכם

WEWALK – רשת קבוצות ההליכה הבינלאומית עושה מהפכה בתחום הכושר, ומייבאת לישראל בפעם הראשונה מודל עסקי ייחודי שיעזור לכם להקים עסק עצמאי משלכם בתחום הכושר ואורח החיים הבריא.

WEWALK עובדת בשיטה המאפשרת לכם להיות בעלים של עסק תחת שם של מותג מצליח ולהנות ממעטפת עסקית מלאה שנותנת לכם מענה מלא לכל סוגיות העסק. WEWALK דואגת לכל הדברים הבירוקרטיים והאדמיניסטרטיביים ולכם כל שנותר הוא להגיע ולהתחיל להדריך! 

כמנהלי קבוצה של WEWALK תקבלו את כל הכלים שיאפשרו לכם לנהל עסק מצליח תחת מותג בעל שם ותגיעו במהרה למודל העסקי עליו חלמתם. 

מרגע ההצטרפות ולאורך כל הדרך, WEWALK תעניק לכם הכשרה, הדרכה, ייעוץ מקצועי וליווי צמוד עד לתוצאות. WEWALK תדאג לפן השיווקי, המשפטי והביטוחי ותספק לכם מערכות טכנולוגיות מתקדמות שיעזרו לכם לנהל את הקבוצה שלכם באופן יעיל ומקצועי. 

ניהול קבוצת הליכה של WEWALK מתאים לכל מי שרואה בניהול אורח חיים בריא ופעיל ערך עליון ורוצה להעביר את הערך הזה לכמה שיותר אנשים. אין צורך בניסיון תעסוקתי או ידע מקצועי מסויים כל מה שמנהלי הקבוצות של WEWALK צריכים, זה להיות נחושים ובעלי מוטיבציה גדולה לעורר שינויים משמעותיים בחברה ובחייהם של אנשים אחרים דרך ההליכה.

בשביל לעבוד איתנו, אתם צריכים להיות חדשניים, מהפכניים ולרצות להיות בעלי עסק משלכם. אך מעל הכל, אתם צריכים להיות בעלי יושרה, הגינות ונועם הליכות, כי אצלינו זה לא רק עסקים – אצלינו זה משפחה.

על מנת להקים קבוצת הליכה של WEWALK עלייך להגיע לפגישת היכרות קצרה שבה תבדק התאמתך. הפגישה אינה מחייבת ומטרתה לאפשר היכרות הדדית ובדיקת התאמה.

לפרטים נוספים מוזמנים ללחוץ כאן ליצירת קשר.

צור קשר

אנו תמיד זמינים לעזור לכם בכל בעיה או שאלה. נשמח לקבל גם הצעות לשיפור ושידרוג השרות שלנו.

אנחנו כאן בשבילכם.